Egy tizennégy éves lány világhódító útjának lehetünk részesei. Átérezhetjük egy topmodell vívódásait, megismerhetjük kapaszkodóit, ízelítőt kaphatunk a divatvilág csúcsán eltöltött tíz évről, és inspirációt arra, hogy ne féljünk rálépni a bátorság zónába vezető útra.

Ha feltesszük magunknak a „mi lehet a legrosszabb abban, ha…?” típusú kérdéseket, a válaszok talán nem is lesznek annyira aggasztóak, mint elsőre gondolnánk. Axente Vanessza bejárta a földkerekséget, élt Amerikában, Európában és Ázsiában. Hirtelen kellett felnőnie, amikor modell lett, és huszonnégy éves korára már egy életre való tapasztalatot szerzett. Szerepelt például a Vouge és az Elle magazin címlapján, és olyan nagy divatmárkák arca volt, mint a Chanel, a Prada, a Calvin Klein vagy a Jean Paul Gaultier.

Vallja, hogy nyitottnak kell lennünk a világ, az emberek megismerésére, és ki kell lépnünk a komfortzónánkból ahhoz, hogy sikert érjünk el. Fontos, hogy mindig legyen valaki velünk, aki ösztönözhet. Hisz abban, hogy a siker nem magányos, sokkal inkább társas műfaj.

(Nyitókép: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Félsz a változástól? Segítsd a változást a félelmeiddel!

Miért tud változni valaki, más pedig miért nem? Vajon elegendő-e az akaraterő és kitartás ahhoz, hogy más mederbe tereljük az életünket?

A következő számítógépet a fejünkön hordjuk majd

Úgy néz majd ki, mint egy normál szemüveg, csak épp képes hirtelen összefoglalni egy könyvet, szöveget fordítani vagy emlékszik, hol hagytuk a kulcsainkat.

Így védekezhetünk az internetes álhírek ellen

Létezik egy módszert, amely képessé teszi az embereket arra, hogy felismerjék és elutasítsák a manipulatív üzeneteket.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Nem csak azért fogadnánk el Irene meghívását, mert Madridban él

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés