Egy őrült gasztrofanatikus motoron ülve csinálta meg kedvenc reggelijét. Ne, ismételjük, ne próbáld ki!
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Sok kommentárt nem tudunk fűzni ehhez a videóhoz, esetleg annyit, hogy rossz nézni, és csak annak örülünk, hogy a SuperBlake133 felhasználónév mögött megbújó tag nem csúcsforgalomban, hanem üres kertvárosi utcákon kente meg a mogyoróvajas, dzsemes szendvicsét.
Láttunk már ilyet, akkor egy bikinis bombázó tolta sokkal békésebb körülmények között, szerintünk nézd meg, mert nem fogod megbánni.
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben