Jelen pillanatban is zajlik a világ legrangosabb főzőversenye, méghozzá magyar részvétellel!

A Bocuse d’Or a világ legrangosabb főzőversenye, két évente rendezik meg a franciaországi Lyonban. Az 1987 óta megrendezett megmérettetésre magyar versenyző eddig nem jutott be, Széll Tamás részvételével megnyílt a lehetőség arra, amire még nem volt példa a Bocuse d'Or történelme során: magyar versenyző is bekerülhet a Bocuse d’Or lyoni 2013-as döntőjébe.

Széll Tamást pályafutásának eddigi legjelentősebb elismeréseit 2011-ben kapta, hiszen tavaly márciusban az Onyx megkapta első Michelin csillagát, októberben pedig a magyarországi döntőn Tamás elnyerte a lehetőséget arra, hogy ő képviselje Magyarországot a Bocuse d’Or európai döntőjén. Felkészülésében 2012 februárjában bő egy héten át Geir Skeie norvég séf volt segítségére, aki 2009-ben megnyerte a világversenyt.

Maga a verseny nagyjából öt és fél órás, cikkünk kikerülésekor nagyjából a második órában tartottak.  Az eredményről később beszámolunk, addig pedig nincs más dolgunk, mint drukkolni Széll Tamásnak!

(Forrás: Onyx étterem)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
34% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
66% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.