A lényeg, hogy az alapítók többsége vagy a tulajdonosok fele nő legyen, meg persze hogy valamilyen innovatív termékkel vagy szolgáltatással akarják meghódítani a világot Kelet-Közép Európából.

Március 5-éig még lehet jelentkezni a H13 Diák- és Vállalkozásfejlesztési Központ CEE Women Startup Competition 2014 nevű versenyére. A cél nem a férfiak elnyomása, hanem a nők segítése, ezért nem kizáró ok, ha az alapítók vagy a tulajdonosok között férfi is van, de feltétel, hogy a nők legyenek többségben. A jelentkezők közül egy startupvállalkozókból álló zsűri választ ki húsz csapatot, akik közül a VIP-zsűri döntése alapján kerül a március 24-i döntőbe öt.

Bármilyen termékkel, szolgáltatással foglalkozó startup nevezhet – ha szeretné megmérettetni magát, és jól jönne neki az 511 ezer eurós befektetési alap egy része, a féléves vagy éves inkubáció vagy részt vennének nemzetközi szakmai konferencián is.

További információ a H13, illetve a verseny weboldalán.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

Miért nem az akaraterőn bukik el az életmódváltás, és mi működik helyette?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Melyik kontinensen élnél a legszívesebben, ha választhatnál?
56% Jó nekem Európa
6% Ázsia
14% Észak-Amerika
3% Dél-Amerika
4% Ázsia
18% Ausztrália
21 nap, ami segít új szokásokat építeni és energiát nyerni
Hirdetés