Most már lassan tényleg itt a nyár, beindul a fesztiválszezon, és elözönlik Budapestet a turisták. A Cultivo szervezőinek régi terve, hogy megcsinálják a turizmussal kapcsolatos túlórát, de mivel hatalmas a téma, és rengeteg embert érdekel, ezért első körben a budapesti turizmussal kezdenek.

A budapesti turizmus/vendéglátás három teljesen különböző szegmenségből érkező szakember olyan izgalmas line upot jelent, ami miatt méltón nevezhetjük az április 30-i, ötkertes eseményt a legek Cultivójának!

Az Európa Legjobb Szállodájának megválasztott Four Seasons pr-managere, Bakos Fanni, az Európa legjobb fesztiváljának kikiáltott Sziget megálmodója és tulajdonosa, Gerendai Károly, valamint Magyarország legnagyobb városnéző cége, a City Tour tulajdonosa, Eőry Botond is elfogadta a szervezők meghívását. A beszélgetést Bonyhádi Gábor, a marketingszövetség elnökségi tagja vezeti.

Amire számíthatsz: kötetlen beszélgetések, jó arcok, színes italok és hangos koccintások.

Tehát: április 30., csütörtök, este 8, Ötkert. A részvétel ingyenes, de regisztrálnod kell a Cultivo weboldalán.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
10% Naná, és nagyon keményen.
37% Igen, de menedzselhető.
53% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés