A hét álomnője sorozatunk álomnője a magyar topmodell lett, legtöbben a bikinijét és bugyiját is ledobó Palvin Barbira voltatok kíváncsiak.

A csinos és gyönyörű szemű magyar híresség valóban anyaszült meztelen, de mégis inkább csak sejtet, hiszen kecses kezeivel eltakarja a legérdekesebb részeket. Ám ettől ezek a képek és maga Barbi is csak még izgalmasabb lett.

Barbi 1993. október 8-án született Budapesten, vagyis nemrég lett 22 éves. Viszont a még mindig szemtelenül fiatal modell mögött már elég komoly karrier áll, ugyanis 2006-ban, alig 13 évesen fedezték fel, miközben Budapesten lófrált barátaival. Ebben az évben már debütált is a Spur Magazine-ban.

És azt tudtad, hogy Palvin Barbi szerepelt a Herkules című filmben? Bizony, kerek három másodperc erejéig, szöveg nélkül. Színésznő is lett hát.

Itt van a többi meztelenkedő kép Barbiról.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Lunának elkészítenénk a város legjobb sonkáját

7 millió forinttal is többet kereshetnek évente a diplomások az érettségizettekhez képest

Bemutatjuk a Victoria's Secret egyik angyalát

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés