Philippe Dumas (milyen penge név!) jogot tanult, majd mégis a reklám- és filmiparban helyezkedett el. Jó negyven év karrier után kilépett az állásából és úgy döntött, szakállt növeszt. Aztán annyian kezdték mondogatni neki, hogy irdatlan jó így arcszőrzettel; próba-szerencse alapon elment egy modellügynökséghez. És bejött neki.

Hipszternagypapa idén tölti be a hatvanegyet és már több kampányban szerepelt. Nagyon karakteres arc, kicsit olyan, mint a Reszkessetek betörők ijesztő-majd-kedves kukásbácsijának ultraápolt kiadása és egy nem cefetrészeg Ernest Hemingway keveréke.

Tanulság: hatvan fölött is lehet nagyot álmodni és állást váltani vagy teljesen más, merész karrierbe fogni. Plusz stílustippeket is bátran elleshetsz az öregtől, nagyon lazán tolja a smart casual eleganciát.

(Képek és még több kép: Philippe Dumas Instagram)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Ez a lány biztosan nem panaszkodik, hogy nem figyelnek rá a férfiak

Hihetetlen, de ezek iráni újságok címlapjai az iszlám forradalom előtti időkből

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.