Valami készül Encsen.

Az encsi Dudás testvérek nagyon felpörögtek mostanában: tavaly megnyitották a miskolci Pizza, kávé, világbékét, ráncfelvarráson esik át az anyahajó, vagyis az Anyukám mondta, nem kizárt, hogy hamarosan újabb helyet nyitnak a régióban, és most itt van ez az infó, amit az Instagramon tettek közzé.

Khhhmmm valami készül Angliában...nos menő, vagy menő? ????☕️? #kemfoto #foodtruck #anyukammondta #vilagbeke #pkv

Anyukám Mondta (@anyukammondta) által megosztott bejegyzés,

Mi lesz ebből? Mivel saját fogásaikat fogják árulni a food truckból, már csak abban reménykedünk, hogy Pest felé is elkanyarodik ez a jármű, mert Encs innen, és az ország sok pontjától nagyon messze van.

Ez is érdekelhet:

A Dudás testvérek Miskolcon alkották meg a tökéletes kapudrogot - Roadster

Az, hogy szeptembertől már két olyan pont van ezen a bolygón, ahol a Dudás család energiájával lehet találkozni, nagyszerű hír, így aztán örömmel indultunk útnak Miskolcra, hogy megnézzük, mi a helyzet két és fél hónappal a nyitás után, és kifaggassuk Dudás Szilárdot, merre terjeszkedhet tovább az Anyukám mondta-birodalom.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

7 millió forinttal is többet kereshetnek évente a diplomások az érettségizettekhez képest

Bemutatjuk a Victoria's Secret egyik angyalát

Kínai jóslás: súlyos árvizekre és aszályokra számítanak 2026-ban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés