Az ember önmaga két lábon sétáló reklámtáblája. Kanye West egy intézmény, ami néha jó zenét és menő divatot hoz az emberiségnek, néha pedig indokolatlan, de szórakoztató hisztiket. Az új Yeezy egyértelműen a pozitív dolgok közé kerül – ha igaz.

Kanye West 2009-ben, a Nike-val közösen indította cipőmárkáját, majd 2013-ban már az Adidasszal folytatva lett igazán hatalmas a biznisz. Mára dollármilliárdokról beszélhetünk, és minden új dropnál százával sorban álló srácok várják, hogy rátehessék a kezüket egy pár Yeezyre.

Az új surranót Kanye Los Angelesben villantotta meg, amikor feleségével, Kimmel indult vacsorázni. A forma hasonlít a Yeezy Boost 700-ra, de egy fokkal finomabb és letisztultabb a korábbi változatoknál.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
12% Naná, és nagyon keményen.
48% Igen, de menedzselhető.
41% Szerencsére nem.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés