"Mindenkinek van egy helye. De hol a miénk?" - mondják a spanglisok. Denverben megoldották a kérdést, és létrehozták az első Kannabisz Templomot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hogy ez vallásgyalázás vagy sem, azt mindenki döntse el maga. Nekünk mindenesetre volt egy olyan érzésünk, hogy az egész valamiféle áprilisi tréfa.

A videó és az Indiegogo kampány mindenesetre nem április 1-én indult, és nagyon úgy fest, hogy a denveri Logan Streeten tényleg ezerszínűre kipingáltak egy 113 éves templomot. Bár az imaházban nem árulnak marihuánát, a füvesek új szentélye egy igazi spanglis találkozóhely lesz - mondván, mindenki szív: az ápoló, a tanár, a mérnök...

De a tervek szerint érkeznek majd vendégelőadók, művészek, humoristák és zenészek a templomba, szóval amolyan kulturális központ szerepe is lesz.

A templom külsején található falfestményt Kenny Scharf készítette, a kápolna mennyezetére pedig a spanyol művész, Okuda San Miguel festett színes mintákat.

De a felújításnak még közel sincs vége, az újonnan alakult non-profit társaság új kazánra és akadálymentesítésre gyűjt épp:

A templom hivatalosan április 20-án nyitja meg kapuit, nagyon kíváncsiak vagyunk, milyen lesz a visszhangja...

(via DYT)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Nem a kávé a hibás, ha íztelen lett a jegeskávéd – Ez az oka

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés