Mostanában nincs túl sok mindenkinek kedve Pandémiát játszani, ugye?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

2007-ben bár ismert kifejezés volt a pandémia, de közel sem jelentett annyi embernek gyomorideget, mint manapság. Nem véletlen választották a Z-Man Games játékmesterei ezt a nevet, a hangzása kicsit vicces, könnyen megjegyezhető, jól cseng.

Nos, 2020-ban a pandémia szó hallatán a legtöbben inkább sírnak mint nevetnek, a játék pedig nem tudni mennyire népszerű manapság.

A társasjátékban a szereplőknek együtt kell dolgozniuk, hogy megmentsék a világot az egyre csak terjedő járványtól. Ismerősen hangzik? Egy menet 45 percig tart, 2-4 ember játszhatja és különböző szerepeket lehet betölteni, lehetnek a játékosok, orvosok, kutatók, karanténspecialisták és tudósok is.

A játék jelenleg is elérhető az Amazonon, de nagy valószínűséggel mostanában nem akarsz még szabadidőben is Pandémiát játszani.

Ez is érdekelhet:

Ennél igényesebb erotikus naptárat még nem láttunk

Az autószerelő-műhelyek falára lógatott meztelen nős naptárak országában kikerekedik a szemünk az ilyen szép munkától. Meg persze ezektől a dekoratív modellektől.

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
38% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés