A kánikula továbbra is kitart, erre a legjobb bizonyíték az a tehén, amelyik cseszett rá a nyilvános fürdőzés etikettjére, és a legelőről jövet, tusolás nélkül ugrott be az egyik dnyiprói medencébe.

A megilletődött kölykök igen hamar elhagyták a medencét, a fizikai és spirituális felfrissülésen áteső tehénnek ez már nem ment olyan könnyen. Ugyanakkor a felvételt készítő Olekszandra Sztaszjuk szerint patás hősünk nem sokkal később sikeresen megtalálta a lépcsőt, és percekkel később a legelőn folytatta a lazulást.

Ez is érdekelhet:

Öt év után bukkantak rá erre a birkára, és most úgy néz ki, mintha a kijárási tilalom kezdete óta afterezne

Baarack kicsit elhagyta magát, de az állatmentők szerencsére megszabadították a 30 kilónyi összegubancolódott gyapjújától, így újra rendesen lát.

 

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Nem csak azért fogadnánk el Irene meghívását, mert Madridban él

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés