A tulajdonos nem akármilyen bizonyítékot talált a feljárón.

Egy arizonai nő arra lett figyelmes, hogy a feljáróján talált egy ujjat, az autójának az egyik abroncsa pedig meg volt rongálva. Francesca Wikoff gyorsan összerakta az eseményeket, hogy mi történhetett.

Előző este Francesca és a férje a szomszédságban vett részt egy összejövetelen, majd az egyik szomszéd ittasan kötekedni kezdett velük.

A szomszéd meg akarta verni a nő férjét, de a pár elzavarta a részeges férfit. A szomszéd ezután valószínűleg kést ragadott és megpróbálta kiszúrni Francescáék autójának kerekét, de végül nem járt sikerrel és levágta az egyik ujját. Az nem világos, hogy azért sebesítette meg magát, mert annyira ittas volt vagy azért, mert valaki megzavarta vagdosás közben.

A pár feljelentést tett a rendőrségen, az ujjat pedig bizonyítékként átadták a hatóságoknak.

Wikoff nyilatkozott is az eset után:

Alig várom, hogy újra láthassam, egész nap ezen nevettem, pedig sírhatnék is.

mondta a nő, aki saját elmondása szerint az incidens óta nem találkozott az agresszív szomszéddal. A rendőrség jelenleg is nyomoz az ügyben, de a levágott új miatt valószínűleg nagyon hamar meglesz a tettes.

Global News; kiemelt kép: Getty Images

Ez is érdekelhet:

A csehországi fegyveramnesztia sztárja az a férfi, aki átadott a hatóságoknak egy rózsaszín T–34-es tankot

Nagyot néztek a Hradec Králové rendőrségen, amikor a férfi begurult. És nem csak ez volt a tarsolyában.

A járókelők nem teljesen értik az automatát, amiből egy dollárért egy dollárt lehet venni

A lakosság nem igazán érti, de azért úgy látszik, poénból használják.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
32% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
68% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés