Kalandozott egyet, mire ez a nagy felhajtás?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A torontói közlekedésfelügyelet a Twitteren közzétett egy bejegyzést, amiben azt írják, hogy a forgalmas Royal York megállót kénytelen lezárni, mivel egy vadállat megzavarta a működést.

Kevéssel ezután kiderült, hogy a vadállat egészen pontosan egy hód, aki az állomáson keresgéli a kiutat.

A helyszínre állatbefogók siettek, akik hamar, gyakorlatilag mindenféle ellenállás nélkül begyűjtötték a hódot. Pár órával később a közlekedésfelügyelet már arról posztolt, hogy az eltévedt hód jól van, nem sérült meg és visszatért a vadonba.

Az állatbefogók az eset után elmondták, hogy az állat bár nem volt agresszív de láthatóan zavarta a környezet és félt a nagy embertömegtől, ezért tartották indokoltnak az állomás lezárását.

CTV News; kiemelt kép: Jenn Abbott/Twitter

Ez is érdekelhet:

Azonnal letarolta a netet, ahogy Elon Musk a földönkívüliekről beszélt

Azt persze lehet tudni, hogy amit Musk mond, az hamar beszédtéma lesz, na de ennyire.

Egy kihalt kengurufajt sikerült azonosítania kutatóknak

Kiderült, hogy a kétezres évek elején egy eddig nem ismert faj maradványait találták meg.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

5+1 különleges hotel, amit az autórajongóknak szántak

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés