Ezt a filmecskét gyönyörű fővárosunkról a két világháború között készítette a Metro-Goldwyn-Mayer technicolor eljárással. Két éve került föl először a YouTube-ra, de most megint fölkapta az internet. Ha ránk hallgatsz, ráugrasz te is. Eléggé szájtátós.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben