Két évtizede nem tudjuk, hogy mi a fa***m az az internet, de azóta is a könyv szerint élünk.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

2001. augusztus 24-én mutatták be a Jay és Néma Bob visszavágot, ami tipikusan az a film, amihez a szinkron inkább csak hozzáad, mint elvesz. Főleg olyan dumákat adott hozzá, amiket 20 éve folyamatosan idézgetünk. Persze nem olyan helyen, ahol kiskorúak is vannak. Például ezt a 20-at:

1.

Mi a faszom az az internet?

2.

Jegy? Mióta kell tejelni a buszért? Régen minden reggel ingyen vitt el az isibe.

3.

Mocskos baribaszó!

4.

Mind megfizettek köcsögtöcskölők! Ti vagytok a legnagyobb dákóslukkolók! Sírva nézitek, ahogy szétkúrjuk az anyátokat, rinyapinák! Ha elérünk Hollywoodba, a miramaxos filmforgató gecikkel megetetjük a szarunkat, aztán kiszaratjuk, és megetetjük velük azt, amit a mi szarunkból szartak, aztán ti jöttök, pinaszomorítók. Puszi: Jay és Néma Bob.

5.

- Sziasztok, Justice vagyok.

- Én meg baszottul a tiéd!

6.

Könnyebb mondani, hogy a könyv szerint élsz, mint tényleg megtenni.

7.

Ha már elvisz párszáz mérföldet, az nekem bőven megér egy patront a számba.

8.

Ettől majd lelassul, mint Malacka szembeszélben!

9.

Fasz, fasz, fasz! Beszopod a faszt, beszopod a nagy faszt! Picsafasz, picsafasz, dzsádzsádzsá! Egy, két, egy, két, há' és... Dzsá! Dzsá! Dzsá! Füvet szívsz, kokszot nyomsz! Vedelsz sört! Sört. Sört! Nagy rakéta, kis dzsoja! Ki szív dzsoját? Mi szív dzsoját! Tekerd meg, és szívd!

C'enöt pénz, kis gempa, lóvét nyomd a markomba! Hogyha nem jön az a lé, akkor húzzál elfelé! A dzsumbi csaj! Hú de hú de hú de jó! Ráfázol, ha rámászol!

10.

Tudtad köcsög, hogy én találtam ki a Muppet Show-t? Sokkal előbb, mint a TV. A fehérek ellopták, bizony. Az lett volna a címe, hogy N.B., azaz Niggerek Bábokkal.

11.

- Főbázis, van itt egy 10-07-es, két illetéktelen, küldj erősítést.

- Nem 10-82-es?

- Nem, az a halott kurva eltüntetése Ben Affleck lakókocsijából.

12.

Azannyát, te vagy a pitebaszó!

13.

Jay és Justice üldögél a fán, Justice rajta Jay fassszán...

14.

- Kussolj, mielőtt szétlőlek a köcsög piros csizmidben!!

- Jó ég! Köcsög piros csizmiben vagyok... mi a faszér' nem szóltál?!

15.

Az internet szót ad mindenkinek a világon, és ezt mindenki arra használja, hogy filmeket fikázzon.

16.

Én vagyok a csiklómájsztró! Jegyezd meg az arcom, ahol a csikló van, ez az arc ott van! Felhergelem! Senki se nyomja úgy, mint én! Ez a ki geci se, sőt semelyik geci se. Én vagyok a csiklóvezér, ha arra kerül a sor, ezt csinálom: megcsipkedem így, ó, te kis ínycsiklandó, hmmm, orral dörgölöm.

17.

Nocsak, nézd már a két búvalbaszott baszadékot! Mint akinek beleszartak a müzlijébe.

18.

Baszki uram! Mikor? Mikor? Mikor jön el az én időm?

19.

Srácok, inkább szedjük a ráncokat vigyorba! Pont van is nálam ránctalanító! Úgy hívják: zöldközi henger.

20.

És majd a végén azt mondod, hogy „ó, mily’ csodás teazsúr”!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés