Megvan a Coub? Ezzel az applikációval nagyjából hangos animgif-szerűségeket lehet gyártani, tíz másodpercbe összesűrítve a lényeget. Gyakran használtuk mi is idén, mások meg még gyakrabban, meg is mutatjuk, melyik coubok voltak a legnézettebbek 2014-ben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az év legnézettebb coubja 5,2 millió megtekintésnél jár, a címe pedig: Россия! – Russia! Ezzel el is mondtunk mindent, Oroszországból főleg érthetetlen dolgok érkeznek. Ez itt egy kamion a folyóban.

Nem fogod elhinni, de a következő coub a sorban orosz. Hát igen, sokan vannak, sok hülyeség ömlik, amit sokat megnéznek. A Встретились взглядами – Do not look at me-t eddig négy és félmillióan. Putyin Obamával keménykedik. Erős csörtét vágtak össze.

3,8 milliónál tart az éneklő, táncoló agy. Szerintünk a Train your Brain csak valami tévedés lehet.

Ezt meg itt három és félmillió feletti megtekintésnél jár, a The first contact with UFO-t mi is imádjuk, beletettünk pár vjút abba a 3,5 millióba, a néni arca epik.

De nekünk is van pár saját kedvencünk itthonról:

Az internetadós

A világhírű csel a Fradi-védőtől

Kedvenc szakemberünk

Minden idők legszürreálisabb videója, Falus Ferenc Ice Bucket Challenge-e

És "Sohasemdrogoztam" Tamás

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés