Viszont adtak egy elég kedves ajándékot minden vásárlónak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Korábban írtuk, hogy a Cyberpunk 2077 szeptemberi megjelenése november 19-re csúszott, és ezzel be is indultak az elméletgyártók, hogy valószínűleg azért, mert szeretnék, ha a valószínűsíthetően aznap megjelenő PS5 vagy az Xbox Series X húzócíme lenne. Azóta már olyan pletykák is napvilágot láttak, hogy sajnos a baj jóval nagyobb, mert jelenleg PS4-en és Xbox One-on 20 FPS-sel tud futni a játék, szóval brutálisan optimalizálni kellene, hogy élvezhető legyen.

Bárhogy is legyen, hagyjuk, inkább nézzük ezt az alapvetően nagyon kedves posztot a CD Projekt Red-től:

A Cyberpunk 2077 tehát játszható lesz PS5-ön is, ha megvetted a PS4-változatot, ugyanez vonatkozik az Xbox konzoljaira is. A frissítés teljesen ingyenes lesz. És ezzel el is kotyogták, hogy november 19-én még senki se számítson a Playstation és az Xbox új gépeire. Valószínűleg december előtt sem. Nyilván egy ilyen mértékű csúsztatásnál már nem lett volna gond plusz egy-két hetet várakozni, hogy mindenen egyszerre jelenjen meg a játék. Így mindenképpen a jelenlegi konzolgeneráción mutatkozik be először a Cyberpunk.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés