A két esetnek nincs köze egymáshoz, illetve némi mégis van. Videó.

Azerbajdzsánban, Baku közelében egy hatalmas robbanás történt, ami lángokkal és forrón izzó lávafolyammal járt. A Guardian azt írja, hogy ezúttal nem egy vízalatti gázvezeték hibásodott meg, hanem természetes jelenség okozta a látványosságot.

Bakutól nem messze egy vízalatti vulkán tört ki, a kitörés következtében gyúlékony gázok szabadultak fel, az eredmény pedig ez lett:

A kitörés eredete egyébént egy iszapvulkán volt, ami megrepeszthette a térség gáz- és olajmezőit. A környéken egy Socar nevű cégnek vannak érdekeltségei, a közleményük szerint a berendezéseik nem sérültek meg a vulkáni tevékenység miatt.

A Mexikói-öbölben azért más volt a helyzet:

A Mexikói-öbölben felgyulladt az óceán

Félelmetes látvány az égő víztömeg, mutatjuk a helyszínen készült videót.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Dezodorral arcon fújás és tükörletörés lett abból, hogy két autós ugyanazt a parkolóhelyet nézte ki magának Tatabányán

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés