A Remedy 2010-es remekműve, az Alan Wake című videojáték annak idején korának legszebb túlélőhorrorja volt, és a jelek szerint ez a folytatással sem lesz másként.

Az biztos, hogy a legtöbb játékos jobban teszi majd, ha a kezdés előtt megnézi a képbehozó videót, hiszen egy 13 évvel ezelőtti játék sztorijára nemigen fognak sokan pontosan emlékezni. A folytatásban egy Saga Anderson nevű FBI ügynök érkezik Bright Fallsba, ahol egy évtizede Alan Wake is eltűnt. Mi persze tudjuk, hogy hősünk egy félelmetes párhuzamos dimenzióban üti az írógépet, Saga azonban csak most szembesül majd az író fantáziája szülte borzalmakkal.

Az utolsó trailer elképesztően látványos. Nincs kétségünk afelől, hogy a Max Payne-nel elhíresült Remedy ezúttal is teljesíti majd az elvárásokat.

Az Alan Wake II október 27-én jelenik meg PC-re, PlayStation 5-re és Xbox Series konzolokra.

Ez is érdekelhet:

Ausztráliában nem aprózták el a Marvel's Spider-Man 2 népszerűsítését

A Sony komoly reklámpénzeket szórt el erre a mutatványra.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
34% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
66% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt
Hirdetés