Negyed évszázad telt el a Hatodik érzék óta, melynek sikerét Shyamalan azóta sem tudta megismételni, de sebaj, emberünk a minőségre való tekintet nélkül okádja magából a filmeket, melyekre valahogyan mindig elő tudja teremteni a pénzt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Legújabb tripjében egy apuka elkíséri a lányát egy koncertre – az énekesnőt a rendező saját lánya, Saleka Shyamalan alakítja –, ahol aztán szörnyű előjelekre lesz figyelmes: a szervezők mindenhová kamerákat szerelnek fel, a stadiont rohamrendőrök veszik körbe, az egyik szervező pedig valami Hentesről kell beszélni, aki embereket darabol fel és aki tudomása szerint ma este meglátogatja a jelenlévőket.

Az apa szerepében Josh Hartnett nem hisz a szemének és a fülének, de persze a néző azonnal tudja, hogy ennek a sztorinak nem lesz jó vége.

A Trap, azaz Csapda augusztus 1-jén kerül a mozikba.

Ez is érdekel:

Megérkezett A holló szinkronizált előzetese

Brandon Lee-t a modern remake-ben Bill Skarsgard váltja.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés