Maga Smith jelentette be, hogy fellép a Bazilikánál. Hozza magával régi haverját is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Október 10-én debütál nálunk Ang Lee filmje, a Gemini Man, amelyben Will Smith saját fiatalkori énjével küzd meg, és mindezt budapesti hátterek előtt műveli, szóval máris közelebb áll a szívünkhöz ez az egész akciózás a szokásosnál. Azt már egy ideje tudjuk, hogy a színész el is jön hozzánk szeptember végén a film díszbemutatójára, de most ledobta az atomot azzal, hogy fel is lép nálunk, nem is akárkivel.

Olyan DJ Jazzy Jeff and the Fresh Prince-buli lesz itt, hogy már most megkönnyezzük, Smith ugyanis elhozza magával a jó öreg Jazzyt is, akivel egyébként megünnepli a szülinapját is élőben a színpadon. A koncert a Bazilika előtt lesz szeptember 25-én, a részletekről még nem sokat tudni, de itt van Will Smith posztja, amiben bejelenti, hogy parádé lesz, és már próbálnak, pedig ő olyat nem szokott.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott