Igen, megint jön a Filmünnep!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ne nagyon csináljatok más programot 2018. október 25-28. között, mert úgyis moziban ültök majd, hogy bepótoljátok, ami az utóbbi időben kimaradt. Jön ugyanis a Cinema City Filmünnep, ahol a fent említett napokon csak 850 Ft a jegy a 2D-s filmekre, 1050 Ft a 3D-sekre (plusz szemüveg, ha nincs), még az IMAX-vetítésekre is, 1850 Ft a 4DX-esekre, a ScreenX-terem filmjeire pedig 1410 Ft-ért lehet beülni. Ezeken a napokon a VIP-terem vetítései is olcsóbbak, a 2D-s filmekre 4850 Ft-ért, a 3D-sekre 5120-ért lehet jegyet váltani.

És most jönnek a finomságok. A Filmünnepen már premier előtt megnézheted a Bohém rapszódiát, az X - A rendszerből törölvét (ezt a filmet a MobileConnect alkalmazással hallás- és látássérültek is élvezhetik), az Egy napot, a Ruben Brandt, a gyűjtőt, illetve a Silvio és a többieket. Aznap debütál a mozikban a Halloween, a 22 mérföld, A bűnös, a Libabőr 2 - Hullajó Halloween és a Legénybúcsú Bt. is, ezeket a filmeket is a Filmünnep jegyáraival nézheted meg már a premier napján is. A jegyekre október 21-én vasárnap délelőtt 10:00-tól lehet lecsapni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés