Este hétkor indul az őrület a vörös szőnyegen, amit most akár mi is nézhetünk otthon, a Playeren is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Utazz velünk a Die Hard új részének premierjére, és még csak fel sem kell állnod a kanapéról. A film nemzetközi gálabemutatójára február 7-én, csütörtökön, Londonban kerül sor, és mert a Die Hard-filmeknek a világ minden pontján rengeteg rajongójuk van, a szervezők lehetővé teszik, hogy mindenki a vörös szőnyeg közelébe kerülhessen, ezért magyar idő szerint este héttől élőben követhető a nagy esemény. Ráadásként eddig még sehol nem látott részleteket mutatnak a filmből, valamint interjút készítenek az érkező sztárokkal: köztük természetesen Bruce Willis-szel és Jai Courtney-val.

Aki szeretne kérdezni a sztároktól, már most megteheti. A kérdéseket minden kedves érdeklődő a Facebookon vagy Twitteren teheti fel (facebook.com/diehardmovies vagy twitter.com/diehard, a kérdés része legyen az is: #DieHard).

Ezután már csak egy hét, és hozzánk is megérkezik a megállíthatatlan zsaru: a Die Hard – Drágább, mint az életed február 14-étől látható a magyar mozikban. Itt nézheted élőben az eseményt este 19:00-tól: Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés