Ráadásul nem keveset. Ötven páros beugró keresi gazdáját, de figyelem, a játék csak egy napig tart, szóval jobb lesz belehúzni!

Május elsején jön Nick Frost táncos vígjátéka, de ha már ezen a héten szeretnéd látni a Cuban Fury-t moziban, akkor segítünk. A Misfits (Kívülállók) írója, Jon Brown, és az Episodes (A sikersorozat) rendezője, James Griffiths fogott össze egy teljesen elmebeteg komédia kedvéért, amiben Frost egy Bruce nevezetű, egykori salsatehetséget alakít, akinek álmai gyerekkorában szertefoszlottak, de felnőve, pocakosan egy kiszemelt csaj kedvéért újra leporolja azokat a táncos cipőket.

Figyelem! A közösségi mozizás időpontja április 25., ezért nagyon gyorsan küldd el válaszod a következő kérdésre, ha ott szeretnél lenni a Flörti dancing premier előtti vetítésén! A kérdés pedig így hangzik:

Melyik sorozat sztárja volt a Juliát alakító Rashida Jones?

A. Így jártam anyátokkal
B. Egy rém modern család
C. Városfejlesztési osztály

A helyes válasz betűjelét április 24., csütörtök 16:00-ig küldd el a [email protected]-ra Flörti dancing-tárggyal és teljes neveddel együtt. Még aznap meg is tudhatod, hogy tiéd lett-e az ötven páros belépő egyike. Jó játékot mindenkinek!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Az Oscar-jelölésekkel kitömött Bűnösök rendezője tényleg feltámaszthatja az X-aktákat

A Resident Evil 2 rendezője elátkozta azokat az arcokat, akik elspoilerezik a Requiem történetét

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
21% 4-7 éve
13% 8-10 éve
41% +10 éve