Ezek a verses változatok mindig parádésak, az idős színészlegenda meg még mindig nagyon tud.

Majka Csurran, cseppen című új dala január 17-én jött ki, aztán egy nap alatt közel egymilliós megtekintést hozott, most pedig kár a 9 milliót nyaldossa. A bindzsisztáni politikáról és korrupcióról szóló szám és klip elég nagy felfordulást okozott a magyar közéletben, és úgy tűnik, még a bombariadó sem tudta eltereli róla a fókuszt.

Egy nap alatt közel egymilliós megtekintést hozott Majka legújabb klipje

A korrupt, a népét megfejő képzeletbeli miniszterelnök interjúja rekordot döntött.

Az RTL például Gálvölgyi Jánossal tartja a felszínen a Csurran, cseppen-t, a művész úr szájából is érdekesen hangzik a „Lassan már 8 éve én vagyok az ország fasza!” felütés. Gálvölgyi ugyanis elszavalta a jelenlegi legnépszerűbb magyar nótát és társadalmi üzenetet.

Ezek után ez is érdekelni fog:

Zana Zoltán: Ki a fasza gyerek? Előadja: Janklovics Péter. Röhög rajta: mindenki

Janklovics Péter a Ganxsta Zolee és a Kartel Ki a fasza gyerek című klasszikusához húzott fehér inget, és adta elő átéléssel, versként. Zseni.

Ki a faszagyerek? 2, az opusz folytatódik Csőre Gáborral!

Janklovics Petit többen megkeresték, hogy mi van a kimaradt versszakokkal, és Csőre Gábor is úgy érezte, hogy van még mit hozzátenni Péter művéhez. Úgyhogy itt a Ki a faszagyerek 2, teljes lesz Döglégy Zolee műve, mindenki sírjon, mert olyan.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
36% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
64% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés