A Gorillaz egy hét éves videojátékot, a Grand Theft Auto V-öt használta föl a Beck-kel közös daluk, a The Valley of the Pagans videoklipjéhez. Igazi kuriózum, és még a dal is jó. Ezt a négy percet egészen biztosan nem fogod megbánni.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben