Taylor Swift történelmet írt, lepipálta Stevie Wondert, Paul Simont és Frank Sinatrát is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hétfő hajnalban 66. alkalommal osztották ki a Grammy-díjakat, a Los Angeles-i gálán a 34 éves szőke énekes volt a legnagyobb attrakció, ugyanis történelmet írt:

Taylor Swift lett az első női előadó, aki négyszer is elnyerte az év albumának járó elismerést.

Ezt tehát még soha senki nem tudta véghez vinni, de háromszor is csak néhány előadónak sikerült, például Stevie Wondernek, Paul Simonnak és Frank Sinatrának. Swift ezzel már most legenda lett, de hamarosan jön az új album The Tortured Poets Department címmel.

Az év dala Billie Eilishé lett, de Miley Cyrus is begyűjtött pár Grammyt.

Billie Eilish
Miley Cyrus

A fontosabb kategóriák győztesei:

  • Az év dala: Billie Eilish: What Was I Made For?
  • A legjobb szóló popzenei előadás: Miley Cyrus: Flowers
  • A legjobb vokális popalbum: Taylor Swift: Midnights
  • A legjobb új előadó: Victoria Monét
  • Az év felvétele: Miley Cyrus: Flowers
  • Az év albuma: Taylor Swift: Midnights

(Kiemelt kép: Robert Gauthier / Los Angeles Times via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés