Nem tartjuk valószínűnek, hogy a Gunslingers című western fogja rendbe tenni a Lionsgate-et a katasztrofális tavalyi éve után.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az alkotók láthatóan nagyon erőlködtek, hogy a filmjüket olyan nevekkel pakolják tele, melyek húsz éve még jelentettek is valamit. Az összetoborozott, szebb napokat látott egykori sztárok között olyan színészeket találunk, mint a Penge első részének gonosza, Stephen Dorff, a kétezres években az összes férfimagazin borítóját megjárt Heather Graham, és persze Nicolas Cage, akinek a karrierje az utóbbi években elképesztő kilengéseket produkál a minőségi skálán.

A sztori nem túl bonyolult: egy kisvárosban felbukkan egy bűnöző, akinek irtózatos vérdíj van a fején, így a népek a gyors meggazdagodás reményében fegyvert fognak, hogy aztán a célponton kívül mindenki golyót kapjon. Az előzetes azért nagyon vicces, mert valami hihetetlen, ahogy Cage makog meg sziszeg, miközben az élemedett korú stábtagok megpróbálják elhitetni velünk, hogy itt bizony rendes költségvetésből ment a meló.

A film április 11-én kerül be az online videotékákba. A traileren jót vigyorogtunk, de nem biztos, hogy a teljes filmet is végig tudjuk majd röhögni.

Ez is érdekelhet:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés