Újra elnyomták a Walk This Way-t. De mindenki készüljön, hogy a fellépés elejében nincs sok köszönet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szanaszét nyerte magát Billie Eilish a Grammyn, igazából meglepően jó albumok és előadók kaptak díjakat, köztük a Tool, a Vampire Weekend, a Cage The Elephant és sokan mások, de hagyjuk is ezt (a teljes nyerteslistát olvasd el itt), hiszen az este legerősebb pillanata mindenképpen az volt, amikor megjelent az Aerosmith előadása közben a Run DMC, hogy belecsapjanak a Walk This Waybe. Vagy legalábbis a legerősebbnek kellett volna lennie. De valami nagyon nem volt rendben Steven Tyler hangjával a Living On The Edge alatt. A szinte végig hamisan éneklő Tyler mellett Joe Perry sem volt éppen a helyzet magaslatán, úgyhogy mondhatjuk, hogy a zenekarból már erőszakkal távol tartott dobosuk, Joey Kramer járt a legjobban, akit a banda nem engedett fellépni a Grammyn.

Aztán megjött a Run-DMC, majd helyreállt a világ rendje. És persze még egy Kobe-mez is előkerült. Nézd meg, ha nem láttad, a Living On The Edge-et ugord át nyugodt szívvel.

Fotó: Kevin Mazur / Getty Images

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés