Robert Englund, akit a filmrajongók a Rémálom az Elm utcában vérszomjas Freddy Kruegereként ismerhettek meg, 2023-ban nyilatkozta azt, hogy ő már túl öreg a szerephez, pedig a karakter egybeforrt a nevével. Igaz, hogy 2010-ben egy rebootban Jackie Earle Haley is eljátszhatta a figurát, de ezt a verziót sem a nézők, sem a kritikusok nem szerették.

Englund tehát örökre a szögre akasztotta a késes kesztyűt, de a franchise továbbra is a horror világának egyik legismertebb és legnépszerűbb szériája, így kimondatlanul is sejtheti mindenki, hogy egyszer még vissza fog térni a vásznakra.

Így gondolja ezt Chuck Russell is, a Rémálom az Elm utcában 3. – Álomharcosok és a Maszk rendezője, aki egy podcastban érdekes gondolatkísérlettel jött elő. Egy olyannal, amire még mi is felkaptuk a fejünket. Russell ugyanis arról beszélt, hogy szerinte Jim Carrey nagyon érdekes választás lenne Freddy Krueger szerepére egy esetleges rebootban:

Jim szerintem majdnem mindenre képes, ha mindent beletesz a szerepbe.

A direktor azt is megjegyezte, hogy szerinte ahhoz, hogy Carrey vállalja a szerepet, valami egészen újszerű irányba kellene elvinni a szériát.

Érdekes ötlet, és mi egészen biztosan beneveznénk arra, hogy a színészt egy ennyire ikonikus horrorszéria főgonoszaként láthassuk, de ezen a ponton még szó sincs arról, hogy ez valóban létre is jönne. A legújabb hírek szerint a Sonic-szériával a színészethez visszatérő Carrey A Jetson család élőszereplős változatában fog majd játszani.

(Forrás: Deadline)

Ez is érdekelhet:

Magyarul is nézhető a Predator: Halálbolygó új előzetese

Már csak két hét és a ragadozó megérkezik a magyar mozikba.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Újabb kőkemény előzetest kapott a várva-várt múmiás horror

A Túró Rudival, az Unicummal és a Sparral lett igazi szerelmi sokszög a Lidl és az Aldi április elsejei üzengetése

Szerelmet vallott a Lidl az Aldinak, amely felkérdezte a Pennyt, és elszabadult a szóviccpokol

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
10% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
72% Nem.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés