Ez van, srácok!

Kövezz meg minket, de mi nagyon szerettük a Space Jamet az összes hibájával együtt, és igen, nagyon szívesen megnéznénk a folytatását. És most már biztos, hogy meg is fogjuk. Most már teljesen biztosan jön a második rész Michael Jordan helyett LeBron Jamesszel, Bill Murray-vel és persze Tapsi Hapsiékkal. LeBron egyébként már nem most kezdi a kamerák előtti próbálkozásokat, ha láttad a Kész katasztrófa című zseniális vígjátékot, akkor láthattad őt színészkedni, mondjuk magát alakította, de azt elég jól csinálta.

A Space Jam 2 producere Ryan Coogler lesz, aki a Fekete Párduc rendezőjeként ismert. A filmet nem ő rendezi, hanem az a Terence Nance, aki eddig főleg rövidfilmeket hozott össze. LeBron mellett azért majd felvonul persze egy jó kis All Star-csapat, és ha még a zenéje is olyan jó lesz, mint a régi, akkor már csak egy igen nagy popcornt kérünk. Jött is egy képecske kedvcsináló gyanánt a Space Jam 2-höz. Mutatjuk.

 

View this post on Instagram

 

? ? ?

A post shared by SpringHill Entertainment (@springhillent) on

Még nem tudni, a Space Jam 2 pontosan mikor kerül mozikba, de valamikor jövőre kezdik forgatni, amikor éppen nem az NBA-vel vannak elfoglalva a játékosok.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Ha már a BAFTA-botrány miatt ennyire téma lett a Tourette-szindróma, mutatunk valami szépet

Az álhírek veszélyére figyelmeztető társadalmi célú hirdetéseket vezetnek be a romániai médiában

A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
20% 1-3 éve
22% 4-7 éve
13% 8-10 éve
37% +10 éve