Hiába jegyezte el Jolly Szuperák Barbarát, a rossz hírek elnyomták örömünket: lezárták az M6-os autópálya szedresi lehajtóját, mert kamionnyi sör borult az útra.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Tolna vármegyei rendőrség szállította a rossz hírt, miszerint: egy Szedres irányából az autópálya irányába haladó teherautó ponyvája a körforgalomba behajtva megsérült, rakományának egy része az útra szóródott ma délelőtt fél 10 körül. A műszaki mentés végéig az M6-os autópályán érkezők a szedresi helyett a tolnai, vagy a dunaszentgyörgyi lehajtón tudják elhagyni a pályát.

A szóródott a rekeszekre vonatkozhat, mert azok tartalma viszont ömlött, vagyis veszett kárba.

A kommentelők azonnal megtámadták a hírt, itt vannak a kedvenceink:

Már megijedtem, hogy sör, de látom, hogy csak Soproni...
A központi ügyelet miért nem értesített, hogy menjek műszaki mentésre? 

Szavazhatsz róla, hogy milyen legyen az ország söre

Milyen ízű sört szeretsz? Szavazással készül el idén is az ország söre.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A világ egyik legszarabb rendezőjének új filmjében tér vissza a fura szexuális szokásai miatt eltörölt Armie Hammer

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
21% Franciaország
13% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
21% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés