Száz százalék, hogy epikus buli lesz idén az EMA, a helyszín hosszú idő után újra London, azon belül is a Wembley Arena lesz.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ennél már csak a Wembley Stadion lenne a durvább, de az EMA nem arról híres, hogy ekkora stadionokba költözne. November 12-én zajlik majd le az MTV díjátadója, ami David Lynn, a csatorna nemzetközi anyavállalatának, a Viacom vezérigazgatójának elmondása szerint is tízszer akkora buli lesz, mint mindig. London polgármestere, Sadiq Khan, így nyilatkozott: "Két évtized után az MTV EMA visszatér, hogy újra felvillanyozza a világ legnagyszerűbb városát! Hihetetlen estének nézünk elébe, ahol a zenei élet kiválóságai és nézők milliói mind együtt ünnepelnek majd. London tökéletes választás, hiszen a város számos alkalommal adott már otthont a föld legnagyobb zenei eseményeinek, kivételes zenetörténeti örökségével és kiemelkedő helyszíneivel London a szórakozás fővárosa. Akár szupersztár vagy, akár látogató, akár tősgyökeres londoni, a városban mindenki talál szórakozási lehetőséget!" - mondta, és nem azt mondjuk, hogy jó lenne ott lenni, de jó lenne ott lenni majd november 12-én.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés