Fesztiválokon már bemutatkozott Kevin Bacon mozija, amiben két gyerkőc elköt egy szabadban parkoló rendőrautót, majd magukra szabadítják a pszichopata zsarut, akit természetesen Bacon játszik. Amerikában augusztus 7-én mutatják be, csak reménykedni tudunk abban, hogy felénk is elhozza valaki.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben