Biztos nem hallottál még a Bigger című filmről, hiszen ez a mozi még premierdátumot sem kapott, valamikor 2018-ban fogják bemutatni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az alkotás Joe és Ben Weider történetét dolgozza majd fel, akik lefektették a modern, üzleti alapon szerveződő testépítés alapjait, és elindították a sportág legnevesebb versenyét, a Mr. Olympiát. A filmben nagy szerep jut majd egy bizonyos Arnold Schwarzeneggernek is, aki nagyjából a Mr. Olympiával egy időben lett világhírű, és az első lépéseit a siker felé vezető úton a Weider tesóknak köszönheti.

Érthető okokból Arnold már nem alkalmas arra, hogy eljátssza a hetvenes évekbeli önmagát, de erre nem is lesz szükség, ugyanis a rendező, George Gallo már kiszemelt valakit a szerepére.

Azt nyilván magadtól is kitaláltad, hogy nem valamelyik girnyó tinisztárocskáról van szó, és akkor most már meg is mutatjuk, kire esett a stáb választása:

Az úriembert Calum Von Mogernek hívják, és bizony éppen annyi színészeti tapasztalattal rendelkezik, mint maga Arnold, amikor megkapta az első filmszerepét. (Értsd: zéró.)

Egyébként két éve megnyerte a Mr. Universe-et, és azóta is abból él, hogy gyúrja a vasat, szóval a casting akár még jól is elsülhet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés