Aki kiskölökként bírta a G.I. Joe-kat, jó eséllyel Kígyószem szeretett volna lenni. Nem is csoda, hiszen a nagydarab, arctalan, hallgatag, de mindenkit falhoz verő típus már akkor is menő volt.

Tudják ezt a Paramountnál is, ezért kanyarintottak a figurának egy saját filmet Kígyószem: G.I. Joe - A kezdetek címmel, ami július végén már be is támadja a mozikat. Nem számítunk nagy mélységekre sem karakterábrázolás, sem sztori tekintetében, de az tuti, hogy látványban, kardozásban, verekedésben és robbanásokban nem lesz hiány.

Erről a legújabb trailer is tanúskodik, melyben Kígyószem többek között egy egész motort is könnyedén félbe vág a katanájával.

Erre már biztosan azt mondaná az egyszeri parasztbácsi a moziból kifele jövet, hogy na fiam, én ezt akkor sem hiszem el.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

„Én ilyen titkosított rendőr vagyok, én nem adhatom meg a nevemet igazából” – mondta a csaló álrendőr

Igen, ez a film tényleg megtörténik, befutott a Prérifarkas az ACME ellen első előzetese

Nagyon úgy tűnik, hogy egy horrorfilmet forgattak Batman egyik ősellenségéről

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már fizettél elő valakinek a tartalmaira az Onlyfansen?
1% Igen, folyamatosan van előfizetésem.
7% Egy próbát anno tettem.
4% Nem, de tervezem.
88% Esélytelen, hogy előfizessek.