Martin Scorsese ősszel érkező filmje nem lesz sétagalopp. Nemcsak azért, mert közel három és fél órát kell végigülnie a nézőnek a stáblistáig, de azért is, mert az alapjául szolgáló regény sem épp egy dajkamese.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

David Grann Megfojtott virágok című könyve arról szól, hogy az 1920-as években olajat találnak Oklahomában, az oszázs nevű indián törzs földjén, ezért az állam az őslakosok jogaival mit sem törődve a területet termelésre alkalmatlannak nyilvánítja, hogy minél hamarabb beindulhasson a drága nyersanyag kitermelése.

Az államot azonnal opportunisták tömege lepi el, akik semmitől sem riadnak vissza, és ezzel egy gyilkosságsorozat veszi kezdetét, melynek áldozatai egytől egyig a földjükhöz ragaszkodó indiánok.

Leonardo DiCaprio is egy ilyen vállalkozót játszik, aki még arra is képes a gazdagság érdekében, hogy feleségül vegyen egy őslakos nőt. Aztán a dolgok egyre félelmetesebb fordulatot vesznek.

A főbb szerepekben DiCaprio mellett olyan sztárok bukkannak fel, mint Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemons vagy Brendan Fraser. Idén október 19-én érkezik a magyar mozikba.

Ez is érdekelhet:

Ebben a filmben már a mesterséges intelligencia ellen háborúzik az emberiség

Rohadt látványos trailer érkezett a The Creator című mozihoz, bár a ChatGPT-nek nemigen fog tetszeni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Ennek a kőkemény horrorjátéknak az új előzetese rendesen kiteszi a vészvillogót

A rendőrhumor még mindig verhetetlen

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni