KAP kihozott egy videót, amit már nagyon ki kellett volna korábban is. Örök hála és imádat érte.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Ha te sem érted, hogyan lehet kommentelni... vagyis bocsánat, inkább tahó módon beszólni mindenre, ami mozog, de többnyire arra is, ami nem, akkor ez a te videód. Mert ebből kiderül, hogy mi lenne, ha GTALajos31 odamenne az utcán, és a szemedbe mondaná, amit csak neten mer. Tahó lenne, nyilván. Ilyet pedig nem csinálunk messziről és közelről sem. KAP állítólag egy sorozatot indít el ezzel a videóval, bátran jöhet a többi része is.
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben