Íme, a legjobban kereső celebek listája.

A Forbes celeblistáját magasan vezeti Kylie Jenner a maga 590 millió dollárjával, a második tőle alaposan lemaradva Kanye West 170 millióval, a harmadik helyre Roger Federer került 106,3 millióval.

Érdekesség, hogy a 10 legjobban kereső celeb mintegy fele profi sportoló. Federert a negyedik helyen a Juventus támadója, Cristiano Ronaldo 105 millióval követi, az ötödik Lionel Messi lett 104 millióval.

Érthetetlen módon különösen jó évet futott Tyler Perry, komikus is, aki nem kevesebb mint 97 millió dollárt hozott össze, ez a hatodik helyre volt elég. A top10-ben van még Neymar (95,5 millió) Howard Stern (90 millió) LeBron James (88,2 millió) és Dwayne Johnson (87,5 millió) is.

A Rolling Stones egyébként a 32. helyen kullog rongyos 59 millióval, a nyolcszoros világbajnok Lewis Hamilton pedig csak a 40. pozíciót tudta megszerezni a maga 54 milliójával.

A teljes listát a Forbes magazinban lehet végigbogarászni.

Ez is érdekelhet:

Beperelte a szüleit egy 42 éves férfi, mert kidobták a pornógyűjteményét

A férfi meg is nyerte a pert, a szülőknek kártérítést kell fizetniük.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
19% Nem, tök jó, hogy van.
58% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés