A volt Oasis-frontember mindig azt mondogatja, hogy frankó zenével jön ki a tesója nélkül. Többnyire nem mond igazat. A Wall of Glass viszont tényleg húz. Ezek után nagyon várjuk az As You Were címre keresztelt szólólemezt.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben