De nem a Cinema City tér vissza.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Pár nappal ezelőtt közölte a CINEMApink, hogy bezárják MOM Parkban található egységüket is. Akkor úgy tűnt, hogy a bevásárlóközpont mozi nélkül marad, de egy új jelentkező már be is köszönt, és közölte, hogy nem kell megijednie senkinek, aki továbbra is a MOM-ban akar filmeket nézni. A Pólus Mozit is üzemeltető Pannonia Movie Kft. újítja fel, és nyitja majd ki a MOM mozi kapuit CinemaMOM néven még a tervek szerint kora ősszel, és elég érdekes dolgokat írtak a sajtóközleményükben az újraindulással kapcsolatban.

Elmondásuk szerint a legfrissebb premierfilmek mellett kibővített műsorkínálattal várják majd a közönséget. A tervek között szerepelnek eredeti nyelvű, feliratos premierfilmek és digitálisan felújított filmtörténeti klasszikusok is, valamint olyan speciális mozitartalmak, mint a színpadi produkciók – opera, balett, színházi előadás – moziközvetítései, rockzenei és komolyzenei koncertfilmek. Az általános- és középiskolai korosztály számára tematikus csoportos vetítésekkel, a legkisebbek számára a családi animációs premierfilmek mellett élő bábszínházi programokkal is készülnek.

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés