Na ilyen még nem volt! Három budapesti moziban állítottak fel üvöltőfülkét, ahová bemehetsz, és elordíthatod magad. Hogy ezt miért nem találták ki előbb?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Meggyőződésem, hogy nem erkölcstan órát kellett volna bevezetni, hanem feszültséglevezetést, legalább alapfokon, mert ha valamire szüksége van a magyarnak, hát az az, hogy valaki elmagyarázza neki, hogyan lehet rendesen kiadni magából a feszkót. December 23-ig rendesen ki lehet adni mindent, ami belénk szorult, mivel az Allee-ban, az Arénában és a Mammutban üvöltőfülkéket helyeztek el az Eszeveszett mesék című film kapcsán, amelybe be lehet fáradni, és üvölteni, ezzel pedig akár egy kétfős steakvacsorát is be lehet zsebelni. A fülke egyébként méri ordításunk erősségét, ha miénk a legmagasabb szám, már mehetünk is nagy méretű, omlós húsokat fogyasztani. Ha van mit kiadnod magadból, akkor minden nap dél és este tíz között keresd az ordítófülkéket. Ha rossz filmet látsz, inkább itt ordibálj, mint a jegyárussal, amiért nem szólt, hogy pocsék filmre ad neked két teljes árút közép-középre.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott