Nincs magyarázat arra, mi történik ezeken a fotókon. Ha valakinek akad otthon hasonlóan elmebetegül rossz fotója a témában, ne habozzon beküldeni nekünk, de ezt egyszerűen nem lehet fokozni, vagy alulmúlni, a megfelelő rész aláhúzandó. Felkészültél? Akkor tessék!

Lacika a torta előtt erős verést kapott ajándékba. Nem örül.
A drog rossz. Mégis konténerekben áll a kertben Julcsiéknál.
Ha jó a kedved üsd a tenyered - énekli Kathy családja. Senki sem tapsol.
Kata már azon gondolkodik, hogyan fog meglepetésszerűen bosszút állni később apján ezért a műveletért azzal, hogy az egyetemen egy ízlésesen öltözködő sráccal jön össze.
Peti kicsit megijedt, mi történik majd, ha a dinamitok leégnek a tortáján.
Lacika már bánja, hogy arra a kérdésre, hogy lehet-e pókemberes tortája, a b....a meg Pókember a tortámat mondattal válaszolt. Mert tényleg.
Jenő bácsi, az ovi karbantartó trollja most sem hazudtolta meg önmagát, Évikét egyetlen mozdulattal építette be az oroszkrémbe, szagolj virágot közelről felkiáltással.
A házaspár női tagja egy ázsiai kislányt kért magának szülinapjára. Megkapta.
Az óvodai Jean-Claude Van Damme hagyományőrző emlékcsoport tagjának születésnapján is irdatlan jó volt a hangulat.
Nem elég, hogy Luca megbetegedett, még az is felcseszte az agyát, hogy szülei akciós, ezért helyesírási hibával megspékelt lufit hoztak neki. Horror. Forrás: Awkward Family Photos
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Isteni kvíz Aphroditétől Zeuszig

Íme tíz pusztító filmes románc, amitől örülni fogsz, hogy szingli vagy

Íme a tavalyi év legszarabb filmjei és legrosszabb filmesei

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
14% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
43% Nem érdekel az F1.