A Mortal Kombat 1 a sorozat korábbi részeihez hasonlóan kölcsönvett jónéhány karaktert a filmek világából. A Kombat Pack 2 nevű kiegészítőben Conan is egy ilyen harcos volt, márciusban pedig érkezik egy ikonikus gonosz, a Terminátor második részében megismert T-1000-es is.

A játék és a film rajongói ezzel a karakterrel tényleg el lesznek kényeztetve, hiszen a figura megalkotásában maga Robert Patrick működött közre, aki James Cameron zseniális akciófilmjében a gyilkos robotot játszotta, mely miatt a karakter az ő hangján szólal majd meg a küzdelmek során.

Még ennél is nagyobb örömet fog okozni a T-1000-es kivégzése, amivel a küzdelmek után tehetünk pontot az ellenfél pályafutásának végére, ugyanis ezt az alkotók egyenesen a filmből vették.

A videó végén meg is nézheted, miről van szó:

A T-1000-es a Khaos Reigns című kiegészítő tulajdonosai számára március 18-án válik elérhetővé, a többiek pedig március 25-én tehetik rá a kezüket.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
15% Naná, és nagyon keményen.
36% Igen, de menedzselhető.
49% Szerencsére nem.