Ezt a modot muszáj beszereznünk! JulioNIB, aki anno a GTA IV-be importálta Hulkot és Pókembert, most Vasemberrel végzett tökéletes munkát, de annyira tökéleteset, hogy máris szeretnénk kipróbálni, milyen lehet az élet San Andreasban Tony Starkként. Nyilván jó. A videó is ezt mutatja.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben