Még rosszabb hír, hogy nem egy olyan streamszolgáltatónál jön ki, ami nálunk is népszerű.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nézzük a jó oldalát, idén biztosan láthatjuk Eddie Murphyékkel az Amerikába jöttem folytatását, csak éppen nem nagyvásznon. A Paramount nem meri mozikba küldeni a filmet, ami érthető, viszont nem nagyon bánkódnak, mert kaptak egy olyan ajánlatot, amit nem nagyon lehetett visszautasítani. Az Amazon Prime a Variety értesülései szerint kb. 125 millió dollárt fizetett a film kizárólagos jogaiért, úgyhogy náluk debütál decemberben a második rész.

Ez viszont jó eséllyel azt is jelenti, hogy sem szinkron, sem magyar felirat nem érkezik a filmhez még jódarabig, pedig Akeem beszólásait aztán biztosan mindenki szinkronnal nézné és hallgatná, ha tehetné. A Coming 2 Americát egyébként az a Craig Brewer rendezi, aki legutóbb sikerrel pakolta vissza a csúcsra Murphyt az A nevem Dolemite-tal, a sztorija pedig Akeem gyereke körül forog majd, akit ő maga sem ismer, de vissza kell térnie Amerikába ahhoz, hogy összehaverkodjanak, és remek herceg váljon belőle. Eredetileg december 18-ra tervezték a premiert, valószínűleg ez az időpont marad is. Pillanatokon belül pedig láthatjuk majd az előzetesét is, legalábbis ezt pletykálják.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
20% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
21% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés