Amikor két éve felmerült, hogy a DC végre zöld utat ad a Lobóról, azaz minden idők legmetálabb szuper-antihőséről szóló mozinak, a fejünkön pörögtünk a gyönyörűségtől. Aztán a projekt háza táján megint beköszöntött a csend, és ahogy telt az idő, úgy csökkent a lelkesedésünk is. Most megint befutott egy pletyka, aminek annyira már nem örülünk.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Egyébként annyi pletyka kelt már szárnyra erről a moziról, hogy az egyszeri rajongó lassan azt sem fogja elhinni, amikor a Warner bejelenti a premier időpontját. Kezdődött az egész azzal, hogy Guy Ritchie fogja rendezni a filmet, majd ezt a verziót kukázták, és jött a következő, mely szerint a Wonder Woman írója, Jason Fuchs már neki is fogott a scriptnek. Ennek örültünk mi ennyire:

Szóljanak fanfárok! Megfilmesítik minden idők legzordonabb képregényhősét

És ezt a Deadpoolnak köszönhetjük! Örülünk. Nagyon.

Azóta aztán egy szót sem lehetett hallani az egészről, szóval vagy Fuchs tojik az egészre, vagy Deadpool-világsiker ide-oda, a DC-t mégsem érdekli annyira egy belevaló 18 pluszos képregényfilm ötlete, hogy komolyan is foglalkozzon a dologgal.

Tegnap aztán újabb pletyó érkezett. A The Wrap számolt be róla, hogy a DC és a megfilmesítési jogokkal bíró Warner állítólag újabb rendezőt szemelt ki a Lobo dirigálására, aki nem más, mint...

Michael Bay!!

Erre pedig mi azt mondjuk, hogy légyszi, inkább ne legyen igaz! Az ugyanis teljesen kizárt, hogy a Transformersekkel és más, hasonlóan hülye látványfilmekkel az agyrohasztásban igen nagy tapasztalatot szerző Bay képes lenne egy olyan mozit csinálni, amilyet ez a rendkívül szórakoztató karakter megérdemelne.

Lobo ugyanis nem csak végtelenül nihilista, cinikus és erőszakos, de egyúttal tele van sötét humorral, Bay-nek pedig ilyenből nem sok jutott. Az infantilis viccein talán egy óvodás még tud nevetni, de ők meg nem néznek felnőtteknek készült filmeket.

Szóval szépen kérjük, kedves Warner és kedves DC, ne csesszétek már el ezt is! Köszi előre is!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Alig tűnt el a mozikból, már otthon is nézhető Hugh Jackman rendhagyó krimije

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
38% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés