Az ördögűző: A hívő című mozi alkotóinak az a feltett szándékuk, hogy elfeledtessék a William Friedkin zseniális filmje után a franchise-t elértéktelenítő folytatásokat.

Az is jelzésértékű, hogy visszatér az első rész egyik főszereplője, a megszállt Regan anyját játszó Ellen Burstyn és bizony Regan nevét többször is emlegetik majd, ezzel is hangsúlyozva, hogy ez a film szervesen kapcsolódik az 1973-as, mai napig zsigeri rettegést garantáló horrorfilmhez.

Ezúttal két kislányt száll meg az ördög, ami persze nem jelent automatikusan dupla annyi parát, de az már a második teljes trailerből is kiderül, hogy lesz itt sikoltozás bőven.

Magyarországon október 12-én mutatják be a mozik.

Ez is érdekelhet:

A japánok is csináltak egy Godzilla-filmet, ami a kedvcsinálója alapján sokkal keményebb lesz, mint az amerikai

Mostanában már a Warner erőszakolgatja a gigantikus sárkánygyík kultuszát, de most végre a japánok is szóhoz jutnak.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Már csak ez hiányzott: jön a Feláldozhatók női verziója

Katonai behívót kapott egy férfi Dömösön, de csak viccből

Befutott Steven Spielberg várva-várt ufós sci-fi-thrillerjének új magyar előzetese

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés