Már három éve lebegtetik, hogy remake-et kap a Resident Evil 2, és végre nem csak egy újabb ígérettel, hanem konkrétumokkal lehettünk gazdagabbak. A játék valóban érkezik, mégpedig nem is olyan soká, jövő januárban. Már ennyinek is borzasztóan tudtunk volna örülni, a fenti trailernek pedig pláne.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben